Ne Yapıyoruz?

Marka İmarı

Marka şirketin varoluş sebebini ve özgünlüğünü sadece tüketicilere değil, şirketin her paydaşına ifade eden bütünsel bir kavramdır. Ürün ve hizmetlerinize bir kimlik, sağlıklı bir dil metaforu kazandırmak için görsel/yazılı göstergeler oluşturuyoruz.

Marka İletişimi

Ürün ya da hizmetlerinizi pazardaki hedef kitleye ulaştırma, tüketicinin zihnine yerleştirme, rakiplerinden ayırma ve farklılaştırma hususlarında estetiğin dili ve tasarımın gücünü en etkili biçimde kullanarak destekliyor ve büyüme potansiyelini arttırıyoruz.

Medya İletişimi

Planlandığımız iletişim stratejilerini hayata geçiriyor ve basın bültenleri, bilgi notları, editoryal çalışmaların içeriklerinin hazırlanmasını, bunların yanında medya toplantı ve gezileri, özel haber ve röportaj randevularınızı organize ediyoruz.

İtibar Yönetimi

Yarattığınız itibar, uzun vadede en fazla geri dönüş sağlayan değerdir. Kamuoyu nezdinde 'açık çek' ve krizlerde kalkandır, markanıza paha biçilirken ön sıradadır. Araştırmalarımızla gelişmelerin itibarınıza etkisini ölçüyor, sonraki adımları belirliyoruz.

Etkinlik Yönetimi

Toplantı ve kongre organizasyonlarından ürün lansmanlarına, seminer ve panellerden konseptüel marka etkinliklerine kadar çok geniş bir alanda Noetic Works olarak ulusal ve uluslararası kontaklarımızla, sektörün öncü iş ortaklarıyla yanınızda yer alıyoruz.

Yayın Danışmanlığı

Kurumların / markaların tanıtım, bilgilendirme ve pazarlama statejilerine yönelik yayınların, web sitesi, broşür, tanıtım filmi vb işlerini içerik, fotoğraf, görsel tasarım ve baskıya hazırlık aşamalarını yönetmek üzere Noetic Works olarak hizmetinizdeyiz.

İhtiyaçlarınızı karşılıyor mu? O halde hemen bizimle iletişime geçin.