NE YAPIYORUZ?

Noetic Works’ü neden kurduk? Uzun yıllar boyunca edindiğimiz birikimi, yine uzun zamandır hayalini kurduğumuz bir çatının altında, dilediğimizce değerlendirebilmek için; önceliğimiz buydu. Görsel ve duysal sanat dallarını iletişimin bir parçası haline getirebilmek için sarf ettiğimiz düşünsel mesainin kendine özgü bir kültür oluşturmasını sağlamak da ardı sıra geldi. Bu nedenle, bilgi ve anlayışı gelişkin insanlarla beraberlikler kurup, yine bu ikisini imar etmeye yönelik çalışmalar yapıyoruz. Nazarımızda hizmet, ürün ve eder yok; emek, eser ve değer var. Böyle bakmadığımız sürece kendimizi ve yalın birkaç prensibimizi tüketeceğimizi biliyor, bir fikri hayata geçirirken belli kaygıların altında ezilmeksizin ferah adımlar atıyoruz. İfade etmek istediklerinizi anlamasını istediğiniz insanlarla sizi doğru yöntemlerle buluşturarak en etkin şekilde tanıtılmanızı sağlıyoruz.

TAM OLARAK NELER YAPILIYOR?

MARKA İMARI

Marka şirketin varoluş sebebini ve özgünlüğünü sadece tüketicilere değil, şirketin her paydaşına ifade eden bütünsel bir kavramdır. İş ortaklarımızın ürün ve hizmetlerine bir kimlik, sağlıklı bir dil metaforu kazandırmak için görsel/yazılı göstergeler oluşturuyoruz.

MARKA İLETİŞİMİ

Ürün ya da hizmetlerinizi pazardaki hedef kitleye ulaştırma, tüketicinin zihnine yerleştirme, rakiplerinden ayırma ve farklılaştırma hususlarında estetiğin dili ve tasarımın gücünü en etkili biçimde kullanarak destekliyor ve büyüme potansiyelini arttırıyoruz.

MEDYA İLETİŞİMİ

Planlandığımız iletişim stratejilerini hayata geçiriyor ve basın bültenleri, bilgi notları, editoryal çalışmaların içeriklerinin hazırlanmasını, bunların yanında medya toplantı ve gezileri, özel haber ve röportaj randevularınızı organize ediyoruz.

İTİBAR YÖNETİMİ

Yarattığınız itibar, uzun vadede en fazla geri dönüş sağlayan değerdir. Kamuoyu nezdinde ‘açık çek’ ve krizlerde kalkandır, markanıza paha biçilirken ön sıradadır. Araştırmalarımızla gelişmelerin itibarınıza etkisini ölçüyor, sonraki adımları belirliyoruz.

ETKİNLİK YÖNETİMİ

Toplantı ve kongre organizasyonlarından ürün lansmanlarına, seminer ve panellerden konseptüel marka etkinliklerine kadar çok geniş bir alanda Noetic Works olarak ulusal ve uluslararası kontaklarımızla, sektörün öncü iş ortaklarıyla yanınızda yer alıyoruz.

YAYIN DANIŞMANLIĞI

Kurumların / markaların tanıtım, bilgilendirme ve pazarlama statejilerine yönelik yayınların, web sitesi, broşür, tanıtım filmi vb işlerini içerik, fotoğraf, görsel tasarım ve baskıya hazırlık aşamalarını yönetmek üzere Noetic Works olarak hizmetinizdeyiz.