EKİP

Onur Erbaş
Onur Erbaş
AJANS BAŞKANI

Bilkent Üniversitesi’nde İktisat ve SAE Institute Londra’da Ses Mühendisliği okudu, dijital film üzerine dersler aldı. New York Film Academy’de ünlü Hollywood prodüktörleriyle ortak çalışma fırsatı buldu. 18 yıldır Türkiye’de ve yurt dışında görsel ve duysal tasarım sanatları üzerine çalışmanın yanı sıra edebiyat ve müzik konusunda da tanınan isim, tüm üretim süreçlerimizi himaye ediyor. Son dönemde edindiği bazı önemli görevler arasında TRT TV Filmleri Projesi’nde uygulayıcı yapımcılık ve TRT Haber, TRT Türk kanallarında bazı belgesel yapımlarda koordinatörlüğü bulunmakta.

Sevda Turgut
Sevda Turgut
MARKA MEDYA İLETİŞİMİ VE STRATEJİ DANIŞMANI

Kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi stratejileri, planlama ve kurumsal iletişim programları geliştirme/uygulama ve kurumsal yayın konularında 27 yıllık deneyimini Noetic Works’te bizimle paylaşıyor. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan Sevda, TRT Genel Müdürlüğü Artistik Hizmetler Müdürlüğü’nde, Sabah Gazetesi Dergi Grubu’nda, At Yapım’da çalışmış, Turkcell, NAKO, ORMO gibi birçok kuruma iletişim, yayın ve proje koordinatörlüğü yapmış, yazar, politikacı, oyuncu ve ünlü isimlere iletişim danışmanlığı hizmeti vermiştir.

Zuhal Harputoğulları
Zuhal Harputoğulları
KREATİF DİREKTÖR

Türkiye’nin köklü sanat ekolü Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden bir diğer isim. Fotoğraf, grafik ve resim bölümlerinde interdisipliner bir akademik süreçten geçen Zuhal, İstanbul reklam sektöründe edindiği engin bilgi birikimini Ankara’ya taşıyor. Tamer Yılmaz, Ercan Aslan gibi üstadlarla çalışma şansı bulmuş, sektörün önde gelen firmalarında deneyim kazanmış isim, Noetic Works ailesine katıldığından beri bulduğu yaratıcı fikirlerin görsel bir kimliğe bürünmesi için çabalarken, ilgili kampanyalar doğrultusunda kreatif ekibe yön vererek etkili sonuçlar elde ediyor.

Zeynep Polat
Zeynep Polat
ETKİNLİK DİREKTÖRÜ

Bilkent Üniversitesi’nde Turizm ve Otel İşletmeciliği okudu, Bilgi Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansı yaptı. 2008 UNCTAD, 2008 EXPO, 2011 UNCLDC, 2015 EXPO, 2016 WHS ve daha birçok uluslararası dev organizasyonda etkinlik koordinatörlüğü görevini icra ederek deneyimini derinleştirdi. Öyle ki dünyanın en büyük 15. reklam ajansı olan Cheil’de marka deneyim müdürlüğüne kadar yükseldi. İstanbul’dan Ankara’ya döndüğünden bu yana etkinlik yönetimi konusundaki engin bilgi ve görgüsünü Ankara’nın yükselen yıldızı Noetic Works’le paylaşıyor.

Sinan Gültekin
Sinan Gültekin
PRODÜKSİYON AMİRİ

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu olan isim, TRT, Plato Medya, Paradiso gibi birçok büyük medya kuruluşunda 10 yılı aşkın süredir medya prodüksiyon alanında önemli görevlerde bulunduktan sonra, Noetic Works’te prodüksiyon amiri olarak iş hayatına devam ediyor. Akademik atölye çalışmaları koordine eden, çeşitli televizyonların kurucu kadrolarında yer almış, birçok televizyon iç ve dış yapımını planlayıp gerçekleştirmiş olan Sinan, şahsi belgesel projeleri için T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürülüğü’nce de desteklenmiştir.

İlhan Harputoğulları
İlhan Harputoğulları
ART DİREKTÖR

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nde Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon öğrenimi gören isim, grafik tasarım, illüstrasyon, üç boyutlu modelleme ve animasyon üzerine yetkinliğini geliştirmenin yanı sıra, yıllar içinde elde ettiği büyük markalarla çalışma deneyimini Noetic Works’e taşıyor. Zara, English Home, Missi ve Porland, adına çalıştığı sayısız isimden sadece birkaçı. İlhan, matbu ve dijital tasarım dünyasının gün geçmeksizin değişen trendlerini, teknolojik etkileşimle çeşitlenen görsel medyaların seyrini yakından takip ediyor ve kreatif ekipte birbirinden renkli işleriyle göz dolduruyor.